سیاست حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران:

ازاینکه از سایت مابازدید می کنید ازشما بسیار سپاسگزاریم.  مسائل خصوصی کاربران برای ما حائز اهمیت است. بدین منظور  برای حفاظت کامل و بهتر از محدوده خصوصی شما این اعلامیه تهیه شده است که در آن سیاست های کلی این سایت را دررابطه با مشخصات خصوصی کاربران بیان می کنیم .

اطلاعات شخصی شما

از آنجایی که امکان خرید در این سایت وجود دارد، جهت شناسایی شما اطلاعات شخصی هویت شما که ممکن است در این صفحات جمع آوری شود شامل موارد زیرمیباشد‌ : نام ، نام خانوادگی ، شماره تلفن تماس ، آدرس پست الکترونیکی ، مشخصات کارتهای بانکی  و اطلاعات عمومی نظیر علاقه مندیهای شما به کالاها

اطلاعات شخصی افراد دیگر

دربعضی ازقسمتهای سایت می توانید مشخصات افراد دیگر را نیز بدهید. اطلاعاتی که برای رساندن سفارش شما به دریافت کننده مورد لزوم باشد. اطلاعاتی شامل : نام ونام خانوادگی ، آدرس ، تلفن و آدرس پست الکترونیکی می باشد.

اطلاعات جمع اوری شده توسط سرور

 در سایت ‌تنها اشخاصی که اطلاعات مربوط به هویت شخصی خودشان را ارائه داده اند ، می توانند کالایی را سفارش دهند و ازخدمات ما استفاده کنند و یا در فعالیتها و برنامه های ارائه شده ما شرکت نمایند. سرور ما بصورت اتوماتیک اطلاعاتی را که مربوط به هویت شخصی شما نیست در هنگام بازدید شما از صفحات وب جمع آوری می نماید.

نحوه استفاده از اطلاعات شخصی شما:

ممکن است ما از اطلاعات شخصی شما استفاده کنیم تا به نیازهای شما درزمینه های مختلف پاسخ دهیم و کالا و خدمات دیگری که از نظر ما مورد علاقه شما می باشد، به شما عرضه کنیم.

گاهی ازاین اطلاعات برای برقراری ارتباط با شما استفاده می کنیم ، برای مثال زمانی که تغییراتی در تعهدات مورد توافقمان روی میدهد، شما را خبردار می کنیم .

از اطلاعاتی که درباره افراد دیگر به ما می دهید برای فرستادن هدیه از طرف شما ، استفاده می کنیم.

اگر شما برای یکی از مدیران ما مطلب یا نامه ای ارسال نمائید در صورت تمایل شما نام و نامه شما را به فرد مورد نظر انتقال میدهیم.

جمع آوری اطلاعات توسط سایتهای دیگر و پشتیبانی ها:

اگر از طریق سایت ما به سایت دیگری لینک شدید ، به راه و روش کسب اطلاعات آنها توجه فرمایید. بازدید کننده ها می بایست در باره سیاست خصوصی آنها تحقیقات لازم را انجام دهند . ما هیچگونه کنترلی بر اطلاعاتی که آنها ارائه می نمایند و یا کسب می کنند نداریم .

تعهدات ما در مورد امنیت :

ما روش های فیزیکی – الکترونیکی و مدیریتی مناسبی را جهت محافظت از اطلاعات شما مورد استفاده قرار میدهیم و  اطلاعات شما و عزیزانی که برایشان هدیه سفارش میدهید بصورت کامل و قابل اطمینان نزد ما محفوظ خواهد ماند.